About us Image

Tanıtım Yaz Nasıl Doğdu?

2017 yılında projeye başlanmış olup uzun yıllar ücretsiz bir şekilde hizmet etmesi için tasarlanmış bir tanıtım yazısı sayfasıdır. Bildiğiniz üzere her geçen gün hayatımıza yeni ürün ve bilgiler girmektedir, bu bilgilerin detaylarına internette bulunan arama motorları üzerinden en hızlı şekilde ulaşır olduk. Her aklımıza takılan veya ilk defa duyduğumuz bir şeyi elimizdeki telefon ve diğer teknoloji cihazlarıyla hemen bir arama motoruna girerek bakıp bilgi sahibi olmayı hedefleriz.

Peki bu bilgilerin doğruluğunu hiç sorguladınız mı? İnternet siteleri içerisindeki bilgilerin doğruluğuna bakılmaksızın sadece arama motorlarındaki sıralamalara girebilmek ve sitenin aşırı trafik alıp reklam gelirlerinden para kazanmayı elde etmek amacıyla her yazıyı paylaşımda bulunanların aksine paylaşılan her bilginin gerçekliğini ve paylaşılan her yazının doğruluğunu kontrol etmek ve insanlara güvenilir bilgiler sağlamak için "www.tanitimyaz.com" sitesi tasarlanmıştır.

Nasıl Çalışır?

Sistem; üyelik olmadan sadece yazacağınız tanıtım yazısı veya ürün hakkında bilgleri doldurmaya odaklı hazırlanmış ve zaman kazanmanız amaçlanmıştır. Üyelik bilgileri alınmadan, bir başlık, başlığa uyumlu içerik, içeriğe uygun birkaç anahtar kelime ve tanıtım yazınızla alakalı birkaç resim hepsi bu.

İçerik Kontrolü Nasıl Sağlanır?

Kullanıcı üyelik olmadan yazıp yayınladığı içeriği gönderir, sonraki süreç yazı paylaşıma düşmeden editör tarafından incelemek için bekleme onay sistemine düşer. Yazı büyük bir titizlikle okunarak bilginin doğruluğu sorgulanır. Tüm yazılanlar doğru ve kaliteli bir içerikse kısa süre içerisinde yayınlanması sağlanır.

Tanıtım Yazısı

Sadece şirketler ve diğer yerel firmalar için tanıtım yanı sıra ürün ve marka tanıtımlarına da yer verilen bir platform oluşturmayı hedeflemekteyiz. Sizler dilerseniz yerel olarak köy, kasaba, il ve ilçe tanıtımı yapabilir hatta turislerin en çok ziyaret ettiği yerler hakkında detaylı yazılar yazabilirsiniz.