İnegöl Mobilya

Yazar: mobilyaminegolden.com.tr ID: 132

2017-11-27 00:11:30 Görüntüleme: 1263

İletişim Bilgileri

Website: mobilyaminegolden.com.tr

E-posta: hizmet@mobilyaminegolden.com.tr

Açık Adres: Ağaç işleri sanayi sitesi, 13.Mobilya Sk. No:48

İl / İlçe: Bursa / İnegöl

Anhatar Kelimeler: inegöl mobilya, koltuk takımı, mobilya

Açıklama

TÜRKİYE'NİN ÖNCÜ E-MOBİLYA MAĞAZASI 'com.tr' OLDU! Kıymetli dostlar; 2010 yılı son baharında büyük bir heyecanla başladığımız online mobilya satışıyla şimdiye kadar sizlere İnegöl Mobilyasını en ekonomik ve en kaliteli bir şekilde ulaştırdığımız inancındayız.

Türkiye'nin Mobilya Başkent'i İnegöl'de üretilen panel ve yumuşak grup tüm mobilya çeşitlerini siz kıymetli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla ulaştırmak ve daha kurumsal oluşuma kavuşmak amacı ile şirketimiz yeni bir yapılanmaya girmiştir. mobilyaminegolden.com.tr İnegöl'de üretilen, Yatak Odası, Yemek Odası, Modern ve Avangarde Koltuk Takımları, Köşe Koltuk Takımları, Genç Odası Takımları, Aksesuarlar ve Mobilyaya dair çeşitli ev gereçlerini online satışa sunar. Türkiye'nin Mobilya Üretim Merkezi olarak kabul edilen İnegöl'de ekonomik, orta segment ve lüks olmak üzere çok çeşitli Mobilya Modelleri üretilmektedir. Üretilen Mobilyalar ise yurdun dört bir yanına sevk edilerek perakende mobilya satış mağazalarında satışa sunulmaktadır.

Biz de Mobilyam olarak İnegöl'de yüzlerce hatta binlerce mobilya firmasının ürettiği yatak, yemek, koltuk vb. ürünlerin bir kısmını Online Mağazamızda satışa sunmaktayız. Şimdiye kadar olduğu gibi, mağaza giderlerini ortadan kaldırarak tüketiciye sunduğumuz İnegöl Mobilya Modellerini, 2017 sezonunda da daha ekonomik fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz. 2017 sezonunda Kaliteli Mobilyayı Ucuza ve ücretsiz teslimat imkanıyla sunmaya devam ederken, İnegöl'e uzak olan bölgelerede İnegöl'e yakın illerde olduğu gibi ücretsiz montaj hizmeti vermeye çalışacağız. İnegöl'de gün; mobilya ile başlar, mobilya ile biter. İyi alışverişler... Türk Patent Enstitüsü tarafından patentli olan bir İnegöl Mobilyaları Online Satış Sitesidir.

Image

Tanıtım yazısına mı ihtiyacınız var?

Dilerseniz yerinize en kaliteli içeriği yazabilir ve güvenle paylaşabiliriz.

Tanıtım Yazısı İstiyorum