ANTALYA RENT A CAR OTO KİRALAMA

Yazar: Hasan ID: 187

2018-03-19 11:12:29 Görüntüleme: 582

İletişim Bilgileri

Website: seryarentacar.com

E-posta: info@seryarentacar.com

Açık Adres: mark antalya yanı

İl / İlçe: Antalya / Muratpaşa

Anhatar Kelimeler: antalya oto kiralama, airport antalya rent a car, antalya araba kiralama

Açıklama

Antalya’da Rent A car olarak hizmet vermekte olan firmamız Serya Rent A Car , lüks, konforlu araçlarıyla, günlük kiralama, kurumlar için uzun dönemli operasyonel filo kiralama ve Antalya Hava Alanı transfer & ulaşım hizmetleri vermektedir. 2004’den beridir sektörümüzün yan kollarında ticari faaliyetlerde bulunan kurucularımız 2010 Yılı içerisinde Antalya’da Serya Kiralama’yı kurmuşlardır. Hizmetlerimiz Araç Kiralama Adrese Teslim Hava Alanı Transferi Özel Şöförülü Araçlar Son model binek ve ticari araçlarımızla size Antalya’nın bir çok noktasında hizmet vermekteyiz. “Temel ilkelerimiz müşteri memnuniyeti ve güvenini sağlamaktır.” En uygun fiyata , her zaman son model araçlarımızı kiralayarak, konfor ve kaliteli sürüş keyfini Serya Rent A Car ile yakalayın.

Firmamızdan talep edeceğiniz herhangi bir saatte havalimanı’ndan veya şehir merkezi’nden arzu ettiğiniz adrese ücretsiz teslimat oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. Araçlarımız içerisinde bir çok kategoride araçlar bulunmaktadır, arzu ettiğiniz aracı web sitemiz üzerinden online olarak veya telefon ile rezervasyon yapmak suretiyle Antalya’da oto kiralama yapabilirsiniz. ARAÇLARIMIZIN TAMAMI RENT A CAR KASKOLUDUR. Araçlarımız yeni model olarak 0 km alınır garanti kapsamında iken kiralama yapılır ve sizlere sorunsuz hizmet sunulur.

ARAÇLARIMIZIN TAMAMI RENT A CAR KASKOLUDUR. . Araçlarımızın bakımları garanti kapsamında olmaları sebebi ile yetkili servisinde yapılır.Araçlarımızın tümünde ogs veya hgs otomatik geçiş sistemi mevcuttur, kullandığınız kadarını ödemek yöntemi ile kiralanmaktadır. Araba Kiralama Ofisimiz Antalya Güllük Caddesi üzerindedir. Tam adresimiz Kızılsaray Mah. 69 Sokak , No4/A Serya Rent A Car Muratpaşa/Antalya. Saat 08:30 – 24:00 Telefon yada ofisimize uğrayarak araç kiralayabilirsiniz.. Antalya’da filo ve günlük araç kiralamada son model araçlar ve kaliteli hizmet ile Serya Rent A Car olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Image

Tanıtım yazısına mı ihtiyacınız var?

Dilerseniz yerinize en kaliteli içeriği yazabilir ve güvenle paylaşabiliriz.

Tanıtım Yazısı İstiyorum