Bebekleriniz ve Çocuklarınız İçin Eğitici Oyuncaklar

Yazar: - ID: 227

2018-05-06 12:53:41 Görüntüleme: 619

İletişim Bilgileri

Website: oyuncaksitesi.com

E-posta: oyuncaksitesi34@gmail.com

Açık Adres: Velibaba Mah. Fatih Cad. No:19/1

İl / İlçe: İstanbul / Pendik

Anhatar Kelimeler: eğitici oyuncak, çocuk oyuncakları, bebek oyuncakları,anaokulu ürünleri, okul öncesi eğitici ürünler

Açıklama

OYUNCAK SİTESİ olarak bebeklerimizin ve çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz. Oyuncaklar konusunda edindiğimiz tecrübeler, Uzman Pedagog ve Eğitimcilerin bebek ve çocuk gelişimi ve eğitimi konusundaki gelişmelerini takip ederek ve eğitimlerini alarak ev ve okul ortamlarınınözenle seçilmiş sağlıklı, güvenilir, kaliteli, eğitici, öğretici materyallerle donatıyoruz.

Türkiye’nin lider eğitim kurumlarının tedarikçisi olarak Dünya’da ki gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikleri eğitimcilere ve ebeveynlere sunuyoruz. Bebek ve Çocuklarımızın gelişimini sağlayacak eğitici oyuncak, akıl ve zeka oyunları, lego, yapı oyuncakları, dikkat gelişimi oyuncakları, kukla, mutfak ve evcilik köşeleri, tamir köşeleri, bebek ve bakım köşeleri, sağlık köşesi, alışveriş köşesi, spor ve jimnastik ürünleri, park ve bahçe ürünleri, yaşa göre ürünler ve lisanslı ürünleri kategorilerini düzenleyerek ürünlere rahatlıkla ulaşabilmeniz sağlanmıştır.

Görsel, işitsel, algı, mantık, akıl yürütme, hafıza, dikkat güçlendirme, koordinasyon, denge, hareket gelişimi, motor planlama, ince motor, kaba motor, duyusal bütünleme, fizik tedavi, dil-konuşma becerilerine yönelik ürünleri sitemizde sınıflandırarak sizlere sunuyoruz. oyuncak sitesinde yer alan Step2, Hape, Beleduc, Smoby, Hape, The Learning Journey,Anthony Peters, Creall, Edx, Haba, Viking Toys, Feber, Viking Toys, Klein, Ravensburger, Fisher Price, Lego, Hot Wheels gibi Dünya markalarının yanı sıra Dolu, Kingkids, Kırkpabuç, Bemi, Dede, Pilsan gibi Türk Malı ürünlerde uygun fiyatlarla eğitimciler ve ebeveynlerin beğenisine sunulmuştur.

Vizyonumuz • Çok fonksiyonlu, Ebeveynin Öğretmenin ve Çocuğumuzun motivasyon ve verimliliğini artıran Okul öncesi ürünlerini herkesin ulaşabileceği şekle getirmek. • Daima güvenilir, çevre dostu, ergonomik ürünler üreten Okul Öncesi Eğitim ürünleri markası olmak. • Okul Öncesi Eğitim kurumlarının ihtiyaç ve beklentisine uygun tatminkar ürün, servis ve hizmetler üreten bir marka olmak.

Misyonumuz • Ulaşılabilir fiyatlarla kaliteli ve güvenilir Okul öncesi Eğitici ürünler sunmak. • Yalın, sağlam ve güvenilir ürünler ile Çocuklarımızda verimliliğini artırmak. Oscar Okul Öncesi ve Eğitim Araçları markasıdır.

Image

Tanıtım yazısına mı ihtiyacınız var?

Dilerseniz yerinize en kaliteli içeriği yazabilir ve güvenle paylaşabiliriz.

Tanıtım Yazısı İstiyorum