Beyaz Eşya Servis

Yazar: İsmail Çakmak ID: 110

2017-10-26 21:30:49 Görüntüleme: 1163

İletişim Bilgileri

Website: beyazesyaservis.com.tr

E-posta: serviscagrimerkezi@gmail.com

Açık Adres: İstiklal mahallesi, Kavaklıdere caddesi no:1

İl / İlçe: İstanbul / Ümraniye

Anhatar Kelimeler: beyaz eşya servis, beyaz eşya servisi

Açıklama

Beyaz eşya servis çamaşır makinesi, bulaşık makinesi buzdolabı, derin dondurucu , ocak, fırın ve mikrodalga gibi ev aletlerinin teknik servis hizmetlerini vermektedir. Elektrikli ev aletlerinin günlük çalışmalarımızı kolaylaştırdığı için çok sık kullanırız ve bu kullanım bir kaç yıl sonra arızaların ortaya çıkmasına neden olur, sık kullanmaya başladığımız ev aletlerinin performansı ilk alındığı gibi verimli olmamaya başlar.

İyi bir teknik servisiniz varsa mekanik ve elektriksel yorulmuş olan cihazlarınızı özenle onarır ilk kullanmaya başladığınız zamanki performansı alabilirsiniz, aksi taktirde onarım yetkisiz ve alt yapısı sağlam olmayan eller tarafından gerçekleştirilirse ürünü tamamen kaybetme şansınız vardır.

Biz beyaz eşya servis olarak kurulduğumuz günden bu yana alt yapısını teknisyen yetiştirme eğitimlerini tamamlamış kişilerden oluşturmaktayız, tüketicilerin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak memnuniyet odaklı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin tüm bakım ve onarım gibi profesyonel servis hizmetleri tarafımızdan 1 yıl süreyle garanti altına alınmaktadır. Garanti süresi boyunca karşılaşılabilecek parça ve işçilik kaynaklı arızalar tarafımızca ücretsiz olarak karşılanacaktır.

Image

Tanıtım yazısına mı ihtiyacınız var?

Dilerseniz yerinize en kaliteli içeriği yazabilir ve güvenle paylaşabiliriz.

Tanıtım Yazısı İstiyorum